Refleksologia

Twoja droga do równowagi i zdrowia

Refleksologia to holistyczna terapia, która poprzez uciskanie punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, dłoniach, a także głowie i twarzy sprawia, że organizm wraca do równowagi. Przywraca dobre samopoczucie, obniża stres i napięcie nerwowe.

Jakie korzyści daje refleksologia?

REFLEKSOLOGIA TWARZY I GŁOWY: idealnie sprawdzi się u osób poszukujących spokoju i relaksu. Stany przemęczenia, napięcia i nadmiernego pobudzenia mogą prowadzić, na przykład do: problemów z koncentracją i pamięcią, rozdrażnienia, a nawet problemów z oddychaniem. Dzięki delikatnej pracy opuszków dłoni specjalisty organizm wycisza się, regeneruje i zwiększa odporność na sytuacje stresogenne. Dzięki wprowadzeniu w głęboki relaks następuje wyrównanie i pogłębienie oddechu.

REFLEKSOLOGIA STÓP I DŁONI: wesprze organizm, zmniejszy ból oraz napięcia, a także poprawi nasze samopoczucie, powodując tym samym przypływ energii. W trakcie zabiegu refleksologii stóp ucisk na punkty jest mocniejszy niż w przypadku twarzy i głowy. Dzięki pracy na refleksach, które odpowiadają poszczególnym organom, gruczołom oraz częściom ciała możemy pośrednio wpływać na ich funkcje oraz zmniejszyć lub likwidować związane z nimi dolegliwości.

Najważniejsze informacje

Dla kogo? Dorosłych, dzieci  i osób starszych

Koszt wizyty: 150 zł

Czas terapii: 60 minut

Sposób rejestracji: telefon, email, formularz, wiadomość prywatna na Facebooku lub Instagramie

Jak przygotować się do zabiegu refleksologii?

 • Ubierz się wygodnie, aby można było swobodnie podwinąć nogawki spodni i odsłonić szyję.
 • Przed zabiegiem refleksologii twarzy zmyj makijaż.
 • Zarezerwuj czas na odpoczynek po zabiegu, co wspomoże regenerację organizmu.
 • W dniu zabiegu unikaj napojów z kofeiną.

Umów się na wizytę

Pierwsza wizyta - co warto wiedzieć?

Pierwsza wizyta u refleksologa często wiąże się z wieloma wątpliwościami ze strony pacjentów. Nasza specjalistka podczas pierwszego spotkania chętnie odpowie na nurtujące Państwa pytania. Dokładnie wyjaśni, w jaki sposób refleksologia działa na organizm i jak wpływa na poprawę jego funkcjonowania. Opowie również, jak będzie wyglądać zabieg i czego można się po nim spodziewać. Przed przystąpieniem do terapii zostanie przeprowadzony wywiad, dotyczący Państwa samopoczucia oraz oczekiwań związanych z zabiegiem.

Często zadawane pytania:

 1. Czy zabieg refleksologii boli? Podczas zabiegu możesz odczuwać pewien dyskomfort, a niektóre miejsca mogą być bardziej bolesne. Specjalista dostosuje siłę ucisku, aby zabieg był jak najprzyjemniejszy.

 2. Skąd mam wiedzieć, na którą okolicę ciała potrzebuję zabiegu? Podczas pierwszej wizyty terapeuta przeprowadzi z Tobą rozmowę, na podstawie której oceni, który zabieg będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Dobierze techniki, które przyniosą najlepsze efekty.

 3. Czy w trakcie jednej wizyty mogę mieć wykonany zabieg na kilku okolicach ciała? Oczywiście! Specjalista często łączy różne techniki, np. pracę na stopach i dłoniach, aby uzyskać najlepszy efekt.

Przeciwwskazania do zabiegu refleksologii:

 • Ostre stany wymagające leczenia operacyjnego
 • Przed i po zabiegach chirurgicznych
 • Przed i po przeszczepach narządów
 • Stany zapalne układu żylnego lub limfatycznego (zakrzepica żył)
 • Chłoniak, tętniak
 • Ciąża do 1 trymestru i zagrożona ciąża
 • Grzybice, egzemy – w przypadku refleksologii stóp

Przeczytaj opinie na temat zabiegów refleksologii w naszym gabinecie:

Inne opinie na temat naszych usług

Gabriela Długosz
Gabriela Długosz
2024-02-28
Miła obsługa i pozytywna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z treningów. Sylwia Bartkowiak to najlepszy trener! Potrafi dopasować ćwiczenia do potrzeb konkretnej osoby, a treningi z nią przynoszą oczekiwane efekty.
Artur Aksiutin
Artur Aksiutin
2024-02-27
Wspaniale i profesjonalne miejsce. Pani Krystyna zabrała mi ból achillesow, z którym męczyłem się dlugj czas i odwiedziłem wiele miejsc. Dziękuję 🙏 i polecam serdecznie!
Balzak Kazlab
Balzak Kazlab
2024-01-13
Polecam - pełen profesjonalizm i opieka nad pacjentem. W szczególności chciałbym pochwalić podejście i zaangażowanie pani Krystyny Hejdysz.
Wiktoria R
Wiktoria R
2023-11-21
Bardzo polecam klinikę! Na miejscu czeka na Was przemiła obsługa oraz najlepszy fizjo do którego trafiłam - Krzysztof Skibiński.
Marta Filipiak
Marta Filipiak
2023-11-20
Profesjonalna i przede wszystkim skuteczna pomoc, w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
szymon lisiak
szymon lisiak
2023-11-16
Byłem ostatnio na wizycie u Pani Magdaleny Różańskiej. Problem zniknął już po pierwszej wizycie :) Serdecznie polecam Panią Magdę!!!!
Bronisław Ciesielski
Bronisław Ciesielski
2023-10-11
Pełen profesjonalizm, szeroka oferta świadczeń rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, bardzo miła obsługa i atmosfera. Ceny zdecydowanie przystępne, wiem za co płacę. Bezapelacyjnie polecam.
Weronika Balicka
Weronika Balicka
2023-09-16
Clinic Project to miejsce, które polecam każdemu znajomemu. Pani Krysia uleczyła moje bardzo uciążliwe problemy z stawem zuchwowo-skroniowym oraz już kilkukrotnie pomogła w sytuacji, kiedy mój kręgosłup odnowił współpracy. Poza profesjonalizmem ogromnie cenie tam miłą obsługę a samo miejsce jest po prostu przyjemnie.
Marcin Siemiginowski
Marcin Siemiginowski
2023-08-23
Najlepsza klinika fizjoterapii w Poznaniu. Bardzo sprawny kontrakt i obsługa, a Pani dr Krystyna Hejdysz to mistrzyni w swojej dziedzinie - ratowała mnie z opresji nie raz, zawsze skutecznie. Polecam to miejsce z pełną odpowiedzialnością :)

Cennik

UsługaCena
Refleksologia stóp150 zł
Refleksologia dłoni150 zł
Refleksologia twarzy i głowy150 zł

Umów się na wizytę

Specjaliści zajmujący się wybraną usługą: