Monika Porosa

Fizjoterapeuta uroginekologiczny, certyfikowany terapeuta treningu dna miednicy wg koncepcji BEBO

Monika fizjoterapeuta uroginekologiczny, certyfikowany terapeuta treningu dna miednicy wg koncepcji BEBO. Swoje doświadczenie zdobywała w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu. Praca jest jej pasją, dlatego utożsamia się z hasłem „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. W swojej terapii wykorzystuje holistyczne oraz indywidualnie podejście w pracy z pacjentem. Zajmuje się profilaktyką i terapią dna miednicy, przygotowaniem do porodu, treningiem w okresie ciąży, fizjoterapią w czasie połogu oraz regeneracją poporodową. W pracy kładzie szczególny nacisk na edukację związaną z ochroną mięśni dna miednicy, nauką prawidłowych nawyków oraz eliminacją szkodliwych przyzwyczajeń. Jej wrodzona ciekawość świata motywuje ją do nieustannego rozwoju i pogłębiana tematu edukacji w dziedzinie fizjoterapii uroginekologicznej. Prywatnie jest uśmiechniętą osobą, a swoją pozytywną energią zaraża pacjentów. Jej pasją jest sport, zwłaszcza aktywność na świeżym powietrzu: wędrówki górskie, narty, rolki oraz rower.

Kursy i doświadczenie zawodowe:

  • Certyfikowany terapeuta treningu dna miednicy wg koncepcji BEBO
  • Terapia manualna w ginekologii i okresie okołoporodowym
  • Rozstęp mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa
  • PNF ( PNF 1, PNF 2 )

Fizjoterapeuci Clinicproject

Zespół Clinicproject tworzą doświadczeni fizjoterapeuci i dietetyk, których drogi zbiegły się w Ortopedyczno–Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym
im. W. Degi Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Oprócz pasji do usprawniania pacjentów łączy nas zamiłowanie do nauki i kształcenia.
Poza stałym doskonaleniem umiejętności praktycznych rozwijamy również nasz talent pedagogiczny. Naszą wiedzę przekazujemy studentom fizjoterapii, na co dzień pracując jako wykładowcy akademiccy w Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego.

Krystyna
Hejdysz

fizjoterapeuta

dr n. o zdr.
Jagoda Goślińska

fizjoterapeuta

Katarzyna
Jakubowska

fizjoterapeuta

Monika
Porosa

fizjoterapeuta uroginekologiczna

mgr Krzysztof Skibiński clinicproject

Krzysztof
Skibiński

fizjoterapeuta

mgr Justyna FIlipiak clinicproject

Justyna
FIlipiak

fizjoterapeuta

Pacjenci o nas

Małgorzata

Mam za sobą współpracę z wieloma fizjoterapeutami. Clinicproject polecam z czystym sumieniem! Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

opinia - Facebook

Łukasz

Kompleksowe podejście do klienta, szczegółowa diagnostyka z dokładnie dobraną terapią. Polecam!

opinia - Facebook

Inga

Profesjonalizm i fachowość w najlepszym wydaniu! Mi wystarczyły zaledwie dwie wizyty by kręgosłup "wrócił na swoje miejsce" ! Dzięki zespołowi Clinic Project pozbyłam się bólu i biegam coraz dłuższe dystanse. Sprawdziłam na sobie, więc polecam w 100%

opinia - Facebook

Adrianna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Przemiła Pani fizjoterapeutka Krystyna. Dziękujemy i polecamy :)

opinia - Facebook

Ewa

Wielkie doświadczenie połączone ze świeżym podejściem!

opinia - Facebook