dr n. med. Magdalena Warchoł

dietetyk, wykładowca akademicki,
członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki,
Trener Nauki

 

Magdalena Warchoł dietetyk

Magdalena to dietetyk i naukowiec z wieloletnim doświadczeniem akademickim. W swojej pracy naukowej, a także w pracy z pacjentem specjalizuje się w żywieniu niemowląt i dzieci. Promuje koncepcję programowania żywieniowego, która zakłada, że żywienie w okresie 1000 pierwszych dni życia programuje zdrowie w życiu dorosłym. W swojej pracy z małymi pacjentami stawia nie tylko na współpracę z rodzicami, ale włącza do całego procesu także dzieci.

Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę, aby dawać pacjentom nowoczesne rozwiązania. Szkoliła się m.in. na Uniwersytecie Kopenhaskim w Danii oraz Uniwersytecie w Wollongong w Australii. Jest współautorem podręczników akademickich: „Fizjologia żywienia” i „Fizjologia człowieka – podstawy”, wydawnictwa PZWL. Opracowała merytorycznie polską wersję książki „Dieta mądrych jelit”. Autorka podcastu dla lekarzy „Czy dieta wegetariańska dla dzieci jest bezpieczna?”.

Uważa, że medycyna w połączeniu z dietetyką jest idealnym rozwiązaniem wielu problemów klinicznych.

Pacjenci o nas

Małgorzata

Mam za sobą współpracę z wieloma fizjoterapeutami. Clinicproject polecam z czystym sumieniem! Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

opinia - Facebook

Łukasz

Kompleksowe podejście do klienta, szczegółowa diagnostyka z dokładnie dobraną terapią. Polecam!

opinia - Facebook

Inga

Profesjonalizm i fachowość w najlepszym wydaniu! Mi wystarczyły zaledwie dwie wizyty by kręgosłup "wrócił na swoje miejsce" ! Dzięki zespołowi Clinic Project pozbyłam się bólu i biegam coraz dłuższe dystanse. Sprawdziłam na sobie, więc polecam w 100%

opinia - Facebook

Adrianna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Przemiła Pani fizjoterapeutka Krystyna. Dziękujemy i polecamy :)

opinia - Facebook

Ewa

Wielkie doświadczenie połączone ze świeżym podejściem!

opinia - Facebook